Overslaan naar inhoud
Hopwood Hall College
katekendall 4 mei 20203 min Lezen

Verschuiving van eLearning naar leren op afstand

Vertaling gegenereerd door een AI vertaaldienst

Hopwood Hall Further Education College gebruikt itslearning al meer dan 9 jaar als onderdeel van hun blended learning-model. Met 2 campussen in het noordoosten van Manchester bedienen ze meer dan 8000 studenten.

In dit artikel legt Becki Lee, hoofd kwaliteitsverbetering en eLearning van Hopwood Hall College, uit hoe ze itslearning hebben gebruikt om de onderbreking van het leren tijdens de pandemie van het Coronavirus te minimaliseren en geeft ze advies aan scholen en hogescholen die afstandsonderwijs overwegen.

Vóór de pandemie van het Coronavirus gebruikten we itslearning om les te geven en te leren als onderdeel van ons blended learning-model. Het model omvatte het gebruik van technologie en hulpmiddelen om lesgeven, leren en Beoordeling online te ondersteunen, wat overal en altijd kan plaatsvinden. Medewerker waren vertrouwd met hoe te communiceren via itslearning, hoe betrokkenheid te volgen en leren te monitoren, waar Bronnen zich bevond en hoe er toegang toe te krijgen. Veel van onze Medewerker leerlingen en cursisten waren ook gewend om gepland werk te maken, te markeren en terug te koppelen via de VLE. Er waren echter een paar hiaten die we ontdekten met betrekking tot niet-onderwijzende Medewerker en ook Medewerker en de toegang van leerlingen tot IT buiten site, die we allebei snel hebben aangepakt.

"Onze Medewerker en leerlingen zijn geweldig, de creativiteit en bereidheid om nieuwe manieren te leren, zowel vanuit het oogpunt van de leerling als van Medewerker , is opmerkelijk."

 

Het vertrouwen in technologie vergroten

Sinds het begin van de afsluiting hebben we een aanzienlijke toename in het gebruik gezien, zoals je zou verwachten, maar we hebben ook veel creatieve manieren gezien om de beschikbare tools te gebruiken. Medewerker die misschien niet het vertrouwen hadden om nieuwe dingen te proberen, verleggen nu echt hun grenzen. Planners, messenger en de embedded zoom en teams zijn het meest gebruikt tijdens de sluiting van het college. Dankzij deze tools kon onze school een leerervaring van hoge kwaliteit blijven bieden. Alle functies worden echter gebruikt door verschillende afdelingen binnen het college, er is geen vaste verwachting en afhankelijk van het resultaat dat de Medewerker wil bereiken, zullen ze verschillende tools gebruiken. In de loop der jaren hebben we ons gerealiseerd dat afwisseling het beste is. Het werk fris en uitdagend houden, de leerlingen vragen om betrokken te raken, hen vragen wat ze leuk vinden of hen vragen om Maken een deel van de volgende les te doen, enz. moedigt betrokkenheid en deelname aan. We hebben in onze managementvergaderingen ook heel positieve gesprekken gehad over hoe goed Medewerker en leerlingen zich hebben aangepast, met een naadloze overgang naar volledig offsite werken.

"Het beste aan itslearning is de flexibiliteit, de mogelijkheden zijn eindeloos en nu Medewerker meer tijd heeft om ze te gebruiken, zien we veel creatiever online lesgeven, leren en Beoordeling."

 

Het belang van interactie

De mogelijkheid om contact te houden met onze cursisten en Medewerker is enorm belangrijk geweest. De dagelijkse communicatie en ook de meer formele online sessies hebben ons in staat gesteld om enige structuur in het leren te houden voor onze leerlingen en ook enige sociale interactiviteit. We hebben ook uitdagingen geïntroduceerd die ons online leven leuk houden! Het is duidelijk dat leerlingen het op prijs stellen dat er enige interactie is tussen Medewerker en leerlingen, omdat het een gevoel van normaliteit behoudt. Bovendien hebben we extra ondersteuning kunnen bieden op het gebied van mentale gezondheid en welzijn, omdat we een speciale Gebied op de VLE hebben. We kunnen ook snel ingrijpen als een leerling of een lid van Medewerker meer individuele ondersteuning nodig heeft via onze functie 'een probleem melden' en onze online adviesdienst.

Planning is de sleutel

Mijn advies aan scholen of hogescholen die nieuw zijn met online leren en die in de toekomst leren op afstand willen implementeren, is om nu te beginnen met plannen, samen te werken met de belangrijkste belanghebbenden om een strategie te formuleren en deze op te splitsen in realistische doelen. Er moet een duidelijk project/timeframe worden ontwikkeld en gecommuniceerd naar iedereen vanaf de eerste dag, zodat iedereen zich kan beginnen aan te passen aan onze nieuwe manier van werken en leren. Reflecteer op deze crisis en gebruik dit om je plan voor leren op afstand te onderbouwen en ten slotte, zie het als onderdeel van je aanbod en niet als iets dat alleen wordt ingezet in tijden van crisis. Onderwijs zal nooit meer terugkeren naar het traditionele model nu we weten hoe technologie kan verbeteren wat we doen. Kijk dus naar creatieve manieren waarop leren op afstand kan worden geïmplementeerd ten voordele van de leerlingen, de Medewerker en de bredere gemeenschap.

AANVERWANTE ARTIKELEN